TARNOWSKIE GÓRY - 32. Finał WOŚP

W niedzielę 28 stycznia 2024 roku Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Tarnowskich Górach po raz kolejny włączyło się w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W organizację wydarzenia, które odbyło się na strzelnicy brackiej przy ul. Towarowej 6, zaangażowali się bracia: prezes honorowy Andrzej Janicki, król kurkowy Władysław Batoryna, pierwszy marszałek Zbigniew Nowakowski, wiceprezes Czesław Jata, skarbnik Leonard Woźnica, strzelmistrz Zbigniew Fryc, oraz bracia Marek Sławik, Wojciech Szczepkowski i Grzegorz Kotwicki.

Jak miało to miejsce podczas poprzednich edycji WOŚP, pod opieką instruktora strzelectwa sportowego można było wziąć udział w treningu strzeleckim, wspierając szczytny cel. W tym roku orkiestra grała pod hasłem „Tu wszystko gra OK!”, zbierając środki na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych, co jest szczególnie istotne ze względu na liczne powikłania będące wynikiem pandemii. Na pamiątkę udziału w 32. Finale WOŚP, oprócz tradycyjnych serduszek, uczestnicy otrzymali okolicznościowe certyfikaty.

W imieniu Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Tarnowskich Górach dziękujemy wszystkim tym, którzy 28 stycznia 2024 roku, przybyli do naszego kompleksu i wsparli WOŚP kwotą 1.534,00 zł.

prezes honorowy Andrzej Janicki
hetman Sylwester Dubas

-----
źródło: KBS Tarnowskie Góry
info: 2024.01.28

▲ top


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz